Wizy do Kazachstanu w 3 prostych krokach.

Wypełnij wniosek on-line

Tylko u nas! Bezproblemowo. Bezbłędnie. Bezpiecznie.

Dostarcz dokumenty

Możesz zamówić kuriera na naszej stronie lub dostarczyć we własnym zakresie.

Twoja wiza jest gotowa

Gwarantujemy Ci uzyskanie wizy na czas.

Z dniem 01.01.2017 r. obywatele polscy udający się do Kazachstanu w celach: turystycznym lub biznesowym, na okres pobytu do 30 dni, nie muszą posiadać wizy. W pozostałych przypadkach takich jak wiza: do pracy, na naukę, prowadzenie działalności misyjnej i wykonywanie pracy kierowcy w transporcie międzynarodowym - dokument nadal jest wymagany. Zgodnie z informacją na stronie Ambasady Kazachstanu, ruch bezwizowy będzie obowiązywał bezterminowo.

Lonely Planet poleca aina.pl. Figurujemy jako firma, przez którą w łatwy sposób można wyrobić wizę.

Wybierz wizę najlepiej pasującą do Twoich potrzeb

Krotność wizy
      
Typ wizy

Opis:
Wycieczki, zwiedzanie Kazachstanu, przejazdy samochodowe.

Ważność wiz:
Ważność wiz: według dat określonych we wniosku wizowym.

Czas wyrabiania
  

Nie wiesz jaką wizę potrzebujesz? Przeczytaj tą podpowiedź.

Planujesz wyjazd do Kazachstanu w 2018 roku? Świetnie, pomożemy Ci wypełnić wniosek, założyć niezbędne rezerwacje lotnicze oraz hotelowe, a także ubezpieczymy Twoją podróż! Wybierz właściwą wizę ze względu na charakter Twojego wyjazdu. Jeśli jedziesz pozwiedzać lub na targi branżowe, wybierz wizę turystyczną; jeśli jedziesz spotkać się z kontrahentami czy też wystawiać się na targach, wybierz wizę biznesową. Do wyboru masz wizę upoważniającą do 1-, 2-krotnego i wielokrotnego przekraczania granicy Kazachstanu. Zaznacz wybrane opcje i kliknij przycisk “Wypełnij wniosek on-line” aby przejść do wniosku wizowego do Kazachstanu.
Cena wizy
Pośrednictwo:
381 PLN
Opłata konsularna:
35 EUR
Razem: 542 PLN

Potrzebujesz pomocy?

Zadaj pytanie

Podoba Ci się strona? Podziel się.

Sprawdź jakich dokumentów będziesz potrzebował
  • Paszport ważny co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży
  • Wypełniony wniosek wizowy
  • 1 x zdjęcie paszportowe (aktualne) - pobierz wymagania dot. zdjęcia
  • Zaświadczenie z miejsca pracy o zatrudnianiu (w przypadku prowadzenia własnej działalności lub Spółki prosimy o wpis do ewidencji / KRS)
Dodatkowe informacje
  • Informujemy, że obecnie nie jesteśmy w stanie zapewnić zaproszeń w trybie ekspresowym. Po więcej informacji prosimy o kontakt z biurem.
  • Konsulat ma prawo odmowy wydania wizy, zmiany wnioskowanej krotności, zmiany terminu ważności wizy bez podania przyczyny.
  • Czas wyrabiania wiz podano w dniach roboczych konsulatu. Czas wyrabiania wiz liczony jest od następnego dnia po otrzymaniu przez naszego pracownika wszystkich niezbędnych dokumentów do otrzymania wizy.
  • W przypadku konieczności wizowania paszportów w innym mieście, niż miejsce składania dokumentów należy doliczyć 2 dni na przesyłki kurierskie. Szczególnie w przypadku wiz w trybie SuperEkspres.
  • Zrobienie rezerwacji lotniczej lub hotelowej - 65 zł


Często zadawane pytania: Wizy do Kazachstanu

1. Jakie dokumenty są mi niezbędnie potrzebne do uzyskania wizy turystycznej do Kazachstanu?

Aby otrzymać wizę do Kazachstanu, należy przygotować: paszport ważny co najmniej 180 dni po zakończeniu podróży, wypełniony wniosek wizowy, jedno aktualne zdjęcie paszportowe, a także zaświadczenie z miejsca pracy o zatrudnianiu. W przypadku wizy turystycznej wymagane przez Konsulat jest również poparcie wizowe (voucher turystyczny) oraz zaświadczenie z miejsca pracy o zatrudnianiu.

2. Czy za waszym pośrednictwem mogę wyrobić poparcie wizowe (voucher turystyczny)?

Tak, w przypadku składania dokumentów na wizę turystyczną przez Aina Travel, poparcie wizowe również można wyrobić przez nas.

3. Co musi zawierać zaświadczenie z miejsca pracy?

Zaświadczenie o zatrudnieniu musi zawierać dane osobowe wraz ze stanowiskiem pracy oraz dane firmy zatrudniającej.

4. Czy muszę się osobiście stawić w konsulacie w Warszawie, albo w innym mieście, aby uzyskać wizę do Kazachstanu?

Korzystając z naszych usług możesz załatwić wszystkie formalności wizowe bez wychodzenia z domu. W pierwszym kroku prosimy wypełnić wniosek wizowy on-line, który następnie zostanie zweryfikowany przez nas. Po wypełnieniu wniosku będziesz mógł również wybrać sposób dostawy, a także ubezpieczyć swoja podróż. Zachęcamy do zamówienia kuriera, co na pewno ograniczy Pana koszty i zaoszczędzi czas. Dokumenty możesz również złożyć osobiście w jednym z naszych biur.

OpinieDoświadczenie

Z powodzeniem świadczymy szeroko zakrojone usługi turystyczne od 2005 roku.

Rzetelna firma

Przynależność do Polskiej Izby Turystyki od 2007 roku jest gwarancją naszej rzetelności i jakości.

Technologia

Nasze usługi są dostępne na wszystkich urządzeniach przenośnych oraz stacjonarnych.

Kontakt

Warszawa 22 828 13 04

Kraków 12 422 22 09

Gdynia 58 350 06 38

Referencje

Z Aina Travel współpracujemy od kwietnia 2009 r. w zakresie organizacji podróży – marzeń naszych podopiecznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości oferowanych usług.
Fundacja Mam Marzenie

Najpopularniejsza strona wizowa

Jesteśmy najpopularniejszym serwisem pośrednictwa wizowego w Polce.

Według Alexa Rank z dnia 06.01.2018

Płatności

W biurach w Krakowie i Warszawie akceptujemy karty płatnicze i kredytowe, a także gotówkę. Wystawiamy również faktury VAT... więcej

     

Współpraca z biurami podróży

Prowadzisz biuro podróży lub organizujesz wyprawy lub eskapady w najdalsze zakątki świata? Zacznij zarabiać na pośrednictwie wizowym ... więcej

© 2005 - 2018 Aina Travel Sp. z o.o. - Sereno Fenn'a 14/1 31-143 Kraków - ul. Nowogrodzka 31 pok. 324 00-511 Warszawa - Cookies - Regulamin - Blog - Mapa strony - O nas + Opinie o Aina Travel