Aina oddaje Ci dziś – nową, inną porównywarkę ubezpieczeń turystycznych.
Przejrzysta, jasna wycena, całość sprofilowana do Twoich potrzeb. Poznaj Gorilo.pl

O AINA

Podróże z nami nie mają ograniczeń! Firma Aina Travel Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu kompleksowej obsługi orgnizowania podróży turystycznych oraz biznesowych. Rezerwujemy bilety: lotnicze, kolejowe oraz promowe, rezerwujemy hotele, wyrabiamy wizy, legalizujemy dokumenty, a także we współpracy z TU Signal Iduna oferujemy najkorzystniejsze ubezpieczenia turystyczne na rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda podróż jest inna i każdy Klient wymaga indywidualnej obsługi.

Historia

Firma Aina Travel Sp. z o.o. powstała na początku 2005 r. w Krakowie, ale już po roku uruchomiliśmy kolejny oddział w Warszawie. Obecnie posiadamy trzy biura w największych polskich miastach (Kraków, Warszawa, Gdynia). Wraz z rozwojem branży turystycznej sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę oraz podnosimy kalifikacje, tak aby świadczone przez nas usługi miały jak najwyższą jakość, a Klienci byli zawsze zadowoleni.

Wnioski wizowe on-line

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy specjalne wnioski wizowe on-line, tak aby wypełniając je na naszej stronie WWW nie musieli Państwo drukować i wypełniać wniosków papierowych. Wnioski on-line są tak skonstruowane, aby każdy mógł je wypełnić bez problemu. W razie wątpliwości, nasz specjalny system podpowiedzi jest w stanie przeprowadzić przez całą procedurę wypełniania wniosku. Gwarantujemy oszczędność czasu i pieniędzy, a także zapewniamy wygodę. Wnioski można wypełnić w domu, bez udawania się do ambasad czy konsulatów danych państw.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa naszej działalności. Dbając o poufność danych naszych Klientów korzystamy z wysokiej jakości programów zabezpieczających przesył danych. Wszelkie dane wpisywane na naszej stronie WWW są szyfrowane za pomocą protokołu SSL, a wpłaty on-line obejmuje monitoring systemu PayPal.

Opinie Klientów o Aina Travel

Gorilo.pl - Porównywarka ubezpieczeń turystycznych.

Doświadczenie

Z powodzeniem świadczymy szeroko zakrojone usługi turystyczne od 2005 roku.

Rzetelna firma

Przynależność do Polskiej Izby Turystyki od 2007 roku jest gwarancją naszej rzetelności i jakości.

Technologia

Nasze usługi są dostępne na wszystkich urządzeniach przenośnych oraz stacjonarnych.

Kontakt

Warszawa 22 828 13 04

Kraków 12 422 22 09

Gdynia 58 350 06 38

Referencje

Wysoka jakość usług oraz kompetencja, pozwala nam na wyrażenie opinii, że Aina Travel to godny partner do nawiązania współpracy.
B.P. Herodot

Najpopularniejsza strona wizowa

Jesteśmy najpopularniejszym serwisem pośrednictwa wizowego w Polce.

Według Alexa Rank z dnia 06.01.2018

Płatności

W biurach w Krakowie i Warszawie akceptujemy karty płatnicze i kredytowe, a także gotówkę. Wystawiamy również faktury VAT... więcej

     

Współpraca z biurami podróży

Prowadzisz biuro podróży lub organizujesz wyprawy lub eskapady w najdalsze zakątki świata? Zacznij zarabiać na pośrednictwie wizowym ... więcej

Współpraca z bloggerami

Dla blogerów

Porednictwo wizowe dla firm

Wizy dla firm

© 2005 - 2018 Aina Travel Sp. z o.o. - Ślusarska 6/4 30-710 Kraków - ul. Nowogrodzka 31 pok. 324 00-511 Warszawa - Polityka prywatności - Polityka cookies - Regulamin - Blog - Mapa strony - O nas + Opinie o Aina Travel - Ambasady - Informacje wizowe