O AINA

Podróże z nami nie mają ograniczeń! Firma Aina Travel Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu kompleksowej obsługi orgnizowania podróży turystycznych oraz biznesowych. Rezerwujemy bilety: lotnicze, kolejowe oraz promowe, rezerwujemy hotele, wyrabiamy wizy, legalizujemy dokumenty, a także we współpracy z TU Signal Iduna oferujemy najkorzystniejsze ubezpieczenia turystyczne na rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda podróż jest inna i każdy Klient wymaga indywidualnej obsługi.

Historia

Firma Aina Travel Sp. z o.o. powstała na początku 2005 r. w Krakowie, ale już po roku uruchomiliśmy kolejny oddział w Warszawie. Obecnie posiadamy trzy biura w największych polskich miastach (Kraków, Warszawa, Gdynia). Wraz z rozwojem branży turystycznej sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę oraz podnosimy kalifikacje, tak aby świadczone przez nas usługi miały jak najwyższą jakość, a Klienci byli zawsze zadowoleni.

Wnioski wizowe on-line

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy specjalne wnioski wizowe on-line, tak aby wypełniając je na naszej stronie WWW nie musieli Państwo drukować i wypełniać wniosków papierowych. Wnioski on-line są tak skonstruowane, aby każdy mógł je wypełnić bez problemu. W razie wątpliwości, nasz specjalny system podpowiedzi jest w stanie przeprowadzić przez całą procedurę wypełniania wniosku. Gwarantujemy oszczędność czasu i pieniędzy, a także zapewniamy wygodę. Wnioski można wypełnić w domu, bez udawania się do ambasad czy konsulatów danych państw.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa naszej działalności. Dbając o poufność danych naszych Klientów korzystamy z wysokiej jakości programów zabezpieczających przesył danych. Wszelkie dane wpisywane na naszej stronie WWW są szyfrowane za pomocą protokołu SSL, a wpłaty on-line obejmuje monitoring systemu PayPal.

Opinie Klientów o Aina Travel