Podróż od a do z

Rezerwacja biletów lotniczych

Weekend w Oslo? a może wakacje na Cyprze? Z nami zarezerwujesz bilet na każdy lot, zarówno u tradycyjnych jak i u tanich linii lotniczych. Informujemy również o promocjach lotniczych, dzięki czemu znajdziesz najlepszą opcję dla siebie. Dodatkowo, jeśli obawiasz się o swój lot, proponujemy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży, dzięki czemu odzyskasz koszt kupionych biletów.

Rezerwuj bilety lotnicze

Rezerwacja biletów kolejowych

Wolisz podróżować koleją? Z nami zarezerwujesz bilety krajowe, na trasach europejskich, a także na Kolej Transsyberyjską. Musisz zmienić termin wyjazdu? Dokonamy dla Ciebie takiej zmiany do kilku dni przed wyjazdem! Aktualnie większość biletów to bilety elektroniczne, które wysyłamy na adres e-mail. Bilety w formie tradycyjnej przesyłamy kurierem.

Rezerwuj bilety kolejowe

Rezerwacja biletów promowych

Wolisz podróżować drogą morską? Z nami zarezerwujesz bilety promowe na trasach na całym świecie. Nasz sepecjalny program wyszukiwania biletów promowych sprawi, że wybierzemy dla Ciebie najlepsze połączenie.

Rezerwuj bilety promowe

Rezerwacja hoteli i apartamentów

Zarezerwowałeś bilety, ale zastanawiasz się nad noclegiem? W naszej bazie hotelowej, która obejmuje ponad 320 000 hoteli na całym świecie, znajdziesz nocleg dostosowany do Twoich potrzeb w atrakcyjnej cenie.

Rezerwuj hotele lub apartamenty | Turez

Ubezpieczenia turystyczne

Na niektórych rzeczach nie powinno się oszczędzać, zwłaszcza na ubezpieczenia turystycznym. Dzięki takiemu ubezpieczeniu w razie jakichkolwiek problemów możemy liczyć na pokrycie kosztów leczenia, czy otrzymania odszkodowania w razie zaginięcia bagażu podróżnego. Z nami ubezpieczysz się już od 3 pln na dzień. Sprawdź naszą ofertę:

Wykup ubezpieczenie

Pośrednictwo wizowe

Wybierasz się do Państwa do którego potrzebna jest wiza? Wybierając naszą firmę załatwisz formalności bez wychodzenia z domu. Dzięki naszym prostym formularzom wizowym on-line wypełnisz wniosek szybko i sprawnie oszczędzając czas i pieniądze. Ponadto gwarantujemy 100% zwrot kosztów w przypadku negatywnego rozpatrzenia wniosku wizowego.

Zamów wizę

Wynajem samochodów

Chcesz być niezależny w miejscu do którego się wybierasz? Naszym Klientom oferujemy również wynajem samochodów, tak aby w zależności od potrzeb mogli również skorzystać z takiej opcji transportu.

Rezerwuj samochód | AVIS

Legalizacja dokumentów

Masz dokumenty, które musisz zalegalizować i nie wiesz jak to zrobić? Pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności przy legalizacji potrzebnych dokumentów w takich instytucjach jak:

Legalizacja

Oferta dla firm

Od początku działania naszej firmy stawiamy na profesjonalność i kompleksowość w obsłudze podróży służbowych firm. Oprócz podstawowego pakietu naszych usług, zapewniamy opiekę 24h dedykowanego konsultanta, a także elastyczne warunki dokonywania płatności.

Współpracuj z nami

Oferta dla biur podróży

Prowadzisz Biuro Podróży? Zapraszamy do współpracy! Już ponad 100 biur podróży w całej Polsce wybrało Aina Travel Sp. z o.o.

Zostań naszym partnerem

Doświadczenie

Z powodzeniem świadczymy szeroko zakrojone usługi turystyczne od 2005 roku.

Rzetelna firma

Przynależność do Polskiej Izby Turystyki od 2007 roku jest gwarancją naszej rzetelności i jakości.

Technologia

Nasze usługi są dostępne na wszystkich urządzeniach przenośnych oraz stacjonarnych.

Płatności

W biurach w Krakowie i Warszawie akceptujemy karty płatnicze i kredytowe, a także gotówkę. Wystawiamy również faktury VAT... więcej

     

Współpraca z biurami podróży

Prowadzisz biuro podróży lub organizujesz wyprawy lub eskapady w najdalsze zakątki świata? Zacznij zarabiać na pośrednictwie wizowym ... więcej

Współpraca z bloggerami

Dla blogerów

Porednictwo wizowe dla firm i biur podróży

Wizy dla firm - Wizy dla biur podróży

© 2005 - 2019 Aina Travel Sp. z o.o. - Ślusarska 6/4 30-710 Kraków - ul. Nowogrodzka 31 pok. 324 00-511 Warszawa - Polityka prywatności - Polityka cookies - Regulamin - Blog - Mapa strony - O nas + Opinie o Aina Travel - Ambasady - Informacje wizowe