Podróż od a do z

Rezerwacja biletów lotniczych

Weekend w Oslo? a może wakacje na Cyprze? Z nami zarezerwujesz bilet na każdy lot, zarówno u tradycyjnych jak i u tanich linii lotniczych. Informujemy również o promocjach lotniczych, dzięki czemu znajdziesz najlepszą opcję dla siebie. Dodatkowo, jeśli obawiasz się o swój lot, proponujemy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży, dzięki czemu odzyskasz koszt kupionych biletów.

Rezerwuj bilety lotnicze

Rezerwacja biletów kolejowych

Wolisz podróżować koleją? Z nami zarezerwujesz bilety krajowe, na trasach europejskich, a także na Kolej Transsyberyjską. Musisz zmienić termin wyjazdu? Dokonamy dla Ciebie takiej zmiany do kilku dni przed wyjazdem! Aktualnie większość biletów to bilety elektroniczne, które wysyłamy na adres e-mail. Bilety w formie tradycyjnej przesyłamy kurierem.

Rezerwuj bilety kolejowe

Rezerwacja biletów promowych

Wolisz podróżować drogą morską? Z nami zarezerwujesz bilety promowe na trasach na całym świecie. Nasz sepecjalny program wyszukiwania biletów promowych sprawi, że wybierzemy dla Ciebie najlepsze połączenie.

Rezerwuj bilety promowe

Rezerwacja hoteli i apartamentów

Zarezerwowałeś bilety, ale zastanawiasz się nad noclegiem? W naszej bazie hotelowej, która obejmuje ponad 320 000 hoteli na całym świecie, znajdziesz nocleg dostosowany do Twoich potrzeb w atrakcyjnej cenie.

Rezerwuj hotele lub apartamenty | Turez

Ubezpieczenia turystyczne

Na niektórych rzeczach nie powinno się oszczędzać, zwłaszcza na ubezpieczenia turystycznym. Dzięki takiemu ubezpieczeniu w razie jakichkolwiek problemów możemy liczyć na pokrycie kosztów leczenia, czy otrzymania odszkodowania w razie zaginięcia bagażu podróżnego. Z nami ubezpieczysz się już od 3 pln na dzień. Sprawdź naszą ofertę:

Wykup ubezpieczenie

Pośrednictwo wizowe

Wybierasz się do Państwa do którego potrzebna jest wiza? Wybierając naszą firmę załatwisz formalności bez wychodzenia z domu. Dzięki naszym prostym formularzom wizowym on-line wypełnisz wniosek szybko i sprawnie oszczędzając czas i pieniądze. Ponadto gwarantujemy 100% zwrot kosztów w przypadku negatywnego rozpatrzenia wniosku wizowego.

Zamów wizę

Wynajem samochodów

Chcesz być niezależny w miejscu do którego się wybierasz? Naszym Klientom oferujemy również wynajem samochodów, tak aby w zależności od potrzeb mogli również skorzystać z takiej opcji transportu.

Rezerwuj samochód | AVIS

Legalizacja dokumentów

Masz dokumenty, które musisz zalegalizować i nie wiesz jak to zrobić? Pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności przy legalizacji potrzebnych dokumentów w takich instytucjach jak:

Legalizacja

Oferta dla firm

Od początku działania naszej firmy stawiamy na profesjonalność i kompleksowość w obsłudze podróży służbowych firm. Oprócz podstawowego pakietu naszych usług, zapewniamy opiekę 24h dedykowanego konsultanta, a także elastyczne warunki dokonywania płatności.

Współpracuj z nami

Oferta dla biur podróży

Prowadzisz Biuro Podróży? Zapraszamy do współpracy! Już ponad 100 biur podróży w całej Polsce wybrało Aina Travel Sp. z o.o.

Zostań naszym partnerem

Doświadczenie

Z powodzeniem świadczymy szeroko zakrojone usługi turystyczne od 2005 roku.

Rzetelna firma

Przynależność do Polskiej Izby Turystyki od 2007 roku jest gwarancją naszej rzetelności i jakości.

Technologia

Nasze usługi są dostępne na wszystkich urządzeniach przenośnych oraz stacjonarnych.

Kontakt

Warszawa 22 828 13 04

Kraków 12 422 22 09

Gdynia 58 350 06 38

Referencje

Wysoka jakość usług oraz kompetencja, pozwala nam na wyrażenie opinii, że Aina Travel to godny partner do nawiązania współpracy.
B.P. Herodot

Najpopularniejsza strona wizowa

Jesteśmy najpopularniejszym serwisem pośrednictwa wizowego w Polce.

Według Alexa Rank z dnia 06.01.2018

Płatności

W biurach w Krakowie i Warszawie akceptujemy karty płatnicze i kredytowe, a także gotówkę. Wystawiamy również faktury VAT... więcej

     

Współpraca z biurami podróży

Prowadzisz biuro podróży lub organizujesz wyprawy lub eskapady w najdalsze zakątki świata? Zacznij zarabiać na pośrednictwie wizowym ... więcej

Współpraca z bloggerami

Dla blogerów

Porednictwo wizowe dla firm i biur podróży

Wizy dla firm - Wizy dla biur podróży

© 2005 - 2018 Aina Travel Sp. z o.o. - Ślusarska 6/4 30-710 Kraków - ul. Nowogrodzka 31 pok. 324 00-511 Warszawa - Polityka prywatności - Polityka cookies - Regulamin - Blog - Mapa strony - O nas + Opinie o Aina Travel - Ambasady - Informacje wizowe