Wizy do Azerbejdżanu w 2 prostych krokach.

Wypełnij wniosek on-line

Tylko u Nas! Wnioski wizowe on-line zapewniające podpowiedzi podczas wypełniania oraz ich weryfikację.

Twoja wiza jest gotowa!

Właściwy dokument otrzymasz na adres e-mail.

Lonely Planet poleca aina.pl. Figurujemy jako firma, przez którą w łatwy sposób można wyrobić wizę.

Wybierz wizę najlepiej pasującą do Twoich potrzeb

Krotność wizy
    
Typ wizy

Opis:
- turystyka
- wizyty na targach

Ważność wiz:
- maks. 30 dni od daty wjazdu.

Czas wyrabiania
  

Nie wiesz jaką wizę potrzebujesz? Przeczytaj tą podpowiedź.

Planujesz podróż do Azerbejdżanu w 2018 roku? Wybierz e-wizę turystyczną jeśli wybierasz się do Azerbejdżanu aby zwiedzić państwo lub odwiedzić targi branżowe. Wybierz e-wizę biznesową/pracowniczą jeśli masz zamiar spotkać się z kontrahentami, będziesz wystawcą na targach lub jedziesz wykonać prace serwisowe. E-wiza edukacyjna jest przeznaczona dla osób, które do Azerbejdżanu jadą się uczyć, prowadzić wykłady lub uczestniczyć w konferencjach. Natomiast e-wiza sportowa przeznaczona jest dla osób, które będą brały udział w zawodach sportowych. Jeśli jednak wybierasz się do Azerbejdżanu aby poddać zabiegom medycznym lub leczeniu, wybierz e-wizę medyczną. Wszystkie rodzaje e-wiz upoważniają do jednokrotnego wjazdu na teren Azerbejdżanu i są ważne przez okres 30 dni od dnia wjazdu do tego kraju. Jeśli natomiast masz zamiar odwiedzać Azerbejdżan częściej w sprawach biznesowych lub pracujesz w tamtym kraju, możesz ubiegać się o wizę biznesową/pracowniczą wielokrotną 365-dniową. Zaznacz wybraną wizę i kliknij przycisk "Wypełnij wniosek on-line", aby przejść do formularza wizowego do Azerbejdżanu.

Zanim wyjedziesz do Azerbejdżanu

Pobierz darmowy mini-przewodnik.

Cena wizy
Pośrednictwo:
135 PLN
Opłata za e-wizę:
23 USD
Razem: 226 PLN

Potrzebujesz pomocy?

Zadaj pytanie
Sprawdź jakich dokumentów będziesz potrzebował
 • Wypełniony wniosek wizowy (kliknij przycisk "Wypełnij wniosek on-line")
 • Kolorowy skan paszportu (pierwsza strona z danymi)
 • Kolorowy skan zdjęcia paszportowego
Dodatkowe informacje
 • Konsulat ma prawo odmowy wydania wizy, zmiany wnioskowanej krotności, zmiany terminu ważności wizy bez podania przyczyny.
 • Czas wyrabiania wiz podano w dniach roboczych konsulatu. Czas wyrabiania wiz liczony jest od następnego dnia po otrzymaniu przez naszego pracownika wszystkich niezbędnych dokumentów do otrzymania wizy.
 • Zrobienie rezerwacji lotniczej lub hotelowej - 65 zł
 • E-wiza nie wymaga dostarczenia paszportu do naszego biura. Klient otrzymuje e-wizę na adres e-mail podany podczas wypełniania wniosku wizowego on-line.
Ważne
 • Osoby które mają w paszporcie wizę Górnego Karabachu mogą zostać nie wpuszczone na terytorim Azerbejdżanu.
 • Powyżej 10 dni pobytu na terytorium Azerbejdżanu jest obowiązek zameldowania się w Państwowych Służbach Migracyjnych Republiki Azerbejdżanu.


Często zadawane pytania: Wizy do Azerbejdżanu

1. Planuję wyjazd turystyczny do Azerbejdżanu. Czy potrzebuję wizy? Jeśli tak – jak długo trwa jej wyrobienie i jakie dokumenty muszę złożyć?

Tak, obywatele polscy wjeżdżający do Azerbejdżanu muszą wyrobić wizę. Czas wyrabiania e-wizy to zwykle 3 dni robocze. Aby wyrobić wizę turystyczną wystarczy, że wypełnisz wniosek on-line dostępny na naszej stronie WWW, dołączysz do niego kolorowe skany: ważnego paszportu (strona ze zdjęciem) i zdjęcia paszportowego.

2. Czy aby pojechać do Azerbejdżanu wymagane jest ubezpieczenie?

Ubezpieczenie nie jest wymagane, ale zalecamy jego wykupienie ze względu na wysokie koszty opieki medycznej w tym kraju.

Ubezpieczenie turystyczne do Azerbejdżanu możesz kupić online tutaj.

3. Staram się o wizę turystyczną i widzę obok napis e-wiza, co to znaczy?

Jest to wiza, którą otrzymasz on-line. Aplikując w ten sposób otrzymasz wizę na adres e-mail. W tym przypadku wystarczy nam kolorowy skan: paszportu (pierwsza strona z danymi) i zdjęciem oraz wypełniony wniosek wizowy przez naszą stronę. Wymagane skany możesz załączyć podczas wypełniania wniosku on-line.

4. Jak długo ważna jest e-wiza turystyczna do Azerbejdżanu?

Turystyczna e-wiza do Azerbejdżanu jest ważna przez maksymalnie 30 dni od daty wjazdu na teren Azerbejdżanu.

5. Jestem pracownikiem firmy i jadę wykonać prace zlecone do Azerbejdżanu, jakie dokumenty powinienem posiadać, aby uzyskać roczną wizę do tego kraju?

Należy przedstawić następujące dokumenty:

 • Zaproszenie od firmy/instytucji z Azerbejdżanu w języku azerskim
 • Wypełniony wniosek wizowy
 • Paszport ważny co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży
 • 2 aktualne zdjęcie paszportowe
 • Zaświadczenie o zatrudnieniu

6. Jadę do Azerbejdżanu jako wystawca na targach, czy w tym przypadku wystarczy mi wiza turystyczna?

Niestety nie. Jeśli jedziesz do Azerbejdżanu na targi branżowe i będziesz wystawcą, powinieneś aplikować o wizę biznesową. Ubieganie się o wizę turystyczną byłoby możliwe w przypadku, gdy na targach pojawiłbyś się tylko jako odwiedzający.

7. Jadę na zabieg medyczny do Azerbejdżanu, jaką wizę powinnam wybrać?

W przypadku, gdy w Azerbejdżanie ma odbyć się zabieg medyczny należy wybrać medyczną e-wizę. Jest ona przeznaczona również dla osób, które poddają się leczeniu w tym kraju.

8. Co to znaczy, że wiza jest jednokrotna albo wielokrotna?

Oznacza to, że z wizą jednokrotną możesz wjechać (i wyjechać) do Azerbejdżanu tylko raz. Natomiast, na wizie wielokrotnej możesz odbyć wiele podróży w ciągu roku.

9. Czy wizę wielokrotną 356-dniową do Azerbejdżanu też mogę otrzymać na adres e-mail, tak jak e-wizę jednokrotną?

Niestety, nie. Aplikacja o wizę wielokrotną do Azerbejdżanu wraz z paszportem składana jest do placówki konsularnej tego kraju w Warszawie. Rozpatrzenie wniosku potrwa ok. 12 dni roboczych, a następnie, gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, wiza zostanie wklejona do paszportu.

Azerbejdżan - Najciekawsze teksty z naszego blogu

Baku. Przewodnik po stolicy Azerbejdżanu

W latach swej największej popularności Baku nazywany był "Paryżem Wschodu". Po tym okresie na ulicach miasta możesz podziwiać bogato zdobione kamienice i pałace ówczesnych potentatów ropy naftowej. Dziś Baku walczy o powrót popularności. Dzięki wydobyciu wcześniej wspomnianego surowca, może tu wyrosnąć konkurencja dla Dubaju...

Czytaj więcej

Qobustan – odkryj naturalne piękno Azerbejdżanu

W Parku Narodowym Qobustan znajduje się około 400 czynnych błotnych wulkanów, które co jakiś czas wyrzucają w powietrze błotne fontanny ku uciesze odwiedzających. Oprócz podziwiania błotnych wulkanów, możesz również skorzystać z ich dobroczynnych właściwości podczas zażywania kąpieli. Takie naturalne SPA!

Czytaj więcej

OpinieDoświadczenie

Z powodzeniem świadczymy szeroko zakrojone usługi turystyczne od 2005 roku.

Rzetelna firma

Przynależność do Polskiej Izby Turystyki od 2007 roku jest gwarancją naszej rzetelności i jakości.

Technologia

Nasze usługi są dostępne na wszystkich urządzeniach przenośnych oraz stacjonarnych.

Kontakt

Warszawa 22 828 13 04

Kraków 12 422 22 09

Gdynia 58 350 06 38

Referencje

Wysoka jakość usług oraz kompetencja, pozwala nam na wyrażenie opinii, że Aina Travel to godny partner do nawiązania współpracy.
B.P. Herodot

Najpopularniejsza strona wizowa

Jesteśmy najpopularniejszym serwisem pośrednictwa wizowego w Polce.

Według Alexa Rank z dnia 06.01.2018

Płatności

W biurach w Krakowie i Warszawie akceptujemy karty płatnicze i kredytowe, a także gotówkę. Wystawiamy również faktury VAT... więcej

     

Współpraca z biurami podróży

Prowadzisz biuro podróży lub organizujesz wyprawy lub eskapady w najdalsze zakątki świata? Zacznij zarabiać na pośrednictwie wizowym ... więcej

© 2005 - 2018 Aina Travel Sp. z o.o. - Sereno Fenn'a 14/1 31-143 Kraków - ul. Nowogrodzka 31 pok. 324 00-511 Warszawa - Polityka prywatności - Polityka cookies - Regulamin - Blog - Mapa strony - O nas + Opinie o Aina Travel - Ambasady