Wiza do Azerbejdżanu w 2 prostych krokach.

Wypełnij wniosek on-line

Tylko u Nas! Wnioski wizowe on-line zapewniające podpowiedzi podczas wypełniania oraz ich weryfikację.

Twoja wiza jest gotowa!

Właściwy dokument otrzymasz na adres e-mail.

Lonely Planet poleca aina.pl. Figurujemy jako firma, przez którą w łatwy sposób można wyrobić wizę.

Wybierz wizę najlepiej pasującą do Twoich potrzeb

Krotność wizy
    
Typ wizy

Opis:
- turystyka
- wizyty na targach

Ważność wiz:
- maks. 30 dni od daty wjazdu.

Czas wyrabiania
    

Nie wiesz jaką wizę potrzebujesz? Przeczytaj tę podpowiedź.

Planujesz podróż do Azerbejdżanu w 2019 roku? Wybierz e-wizę turystyczną jeśli wybierasz się do Azerbejdżanu aby zwiedzić państwo lub odwiedzić targi branżowe. Wybierz e-wizę biznesową/pracowniczą jeśli masz zamiar spotkać się z kontrahentami, będziesz wystawcą na targach lub jedziesz wykonać prace serwisowe. E-wiza edukacyjna jest przeznaczona dla osób, które do Azerbejdżanu jadą się uczyć, prowadzić wykłady lub uczestniczyć w konferencjach. Natomiast e-wiza sportowa przeznaczona jest dla osób, które będą brały udział w zawodach sportowych. Jeśli jednak wybierasz się do Azerbejdżanu aby poddać zabiegom medycznym lub leczeniu, wybierz e-wizę medyczną. Wszystkie rodzaje e-wiz upoważniają do jednokrotnego wjazdu na teren Azerbejdżanu i są ważne przez okres 30 dni od dnia wjazdu do tego kraju. Jeśli natomiast masz zamiar odwiedzać Azerbejdżan częściej w sprawach biznesowych lub pracujesz w tamtym kraju, możesz ubiegać się o wizę biznesową/pracowniczą wielokrotną 365-dniową. Zaznacz wybraną wizę i kliknij przycisk "Wypełnij wniosek on-line", aby przejść do formularza wizowego do Azerbejdżanu.

Zanim wyjedziesz do Azerbejdżanu

Pobierz darmowy mini-przewodnik.

Cena wizy
Pośrednictwo:
99 PLN
Opłata za e-wizę:
23 USD
Razem: 192 PLN

Potrzebujesz pomocy?

Zadaj pytanie
Sprawdź jakich dokumentów będziesz potrzebował
 • Wypełniony wniosek wizowy (kliknij przycisk "Wypełnij wniosek on-line")
 • Kolorowy skan paszportu (pierwsza strona z danymi)
 • Kolorowy skan zdjęcia paszportowego
Dodatkowe informacje
 • Konsulat ma prawo odmowy wydania wizy, zmiany wnioskowanej krotności, zmiany terminu ważności wizy bez podania przyczyny.
 • Czas wyrabiania wiz podano w dniach roboczych konsulatu. Czas wyrabiania wiz liczony jest od następnego dnia po otrzymaniu przez naszego pracownika wszystkich niezbędnych dokumentów do otrzymania wizy.
 • E-wiza nie wymaga dostarczenia paszportu do naszego biura. Klient otrzymuje e-wizę na adres e-mail podany podczas wypełniania wniosku wizowego on-line.
Ważne
 • Osoby które mają w paszporcie wizę Górnego Karabachu mogą zostać nie wpuszczone na terytorim Azerbejdżanu.
 • Powyżej 10 dni pobytu na terytorium Azerbejdżanu jest obowiązek zameldowania się w Państwowych Służbach Migracyjnych Republiki Azerbejdżanu.


Często zadawane pytania: Wiza do Azerbejdżanu

1. Planuję wyjazd turystyczny do Azerbejdżanu. Czy potrzebuję wizy? Jeśli tak – jak długo trwa jej wyrobienie i jakie dokumenty muszę złożyć?

Tak, obywatele polscy wjeżdżający do Azerbejdżanu muszą wyrobić wizę. Czas wyrabiania e-wizy to zwykle 3 dni robocze. Aby wyrobić wizę turystyczną wystarczy, że wypełnisz wniosek on-line dostępny na naszej stronie WWW, dołączysz do niego kolorowe skany: ważnego paszportu (strona ze zdjęciem) i zdjęcia paszportowego.

2. Czy aby pojechać do Azerbejdżanu wymagane jest ubezpieczenie?

Ubezpieczenie nie jest wymagane, ale zalecamy jego wykupienie ze względu na wysokie koszty opieki medycznej w tym kraju.

Ubezpieczenie turystyczne do Azerbejdżanu możesz kupić online tutaj.

3. Staram się o wizę turystyczną i widzę obok napis e-wiza, co to znaczy?

Jest to wiza, którą otrzymasz on-line. Aplikując w ten sposób otrzymasz wizę na adres e-mail. W tym przypadku wystarczy nam kolorowy skan: paszportu (pierwsza strona z danymi) i zdjęciem oraz wypełniony wniosek wizowy przez naszą stronę. Wymagane skany możesz załączyć podczas wypełniania wniosku on-line.

4. Jak długo ważna jest e-wiza turystyczna do Azerbejdżanu?

Turystyczna e-wiza do Azerbejdżanu jest ważna przez maksymalnie 30 dni od daty wjazdu na teren Azerbejdżanu.

5. Jestem pracownikiem firmy i jadę wykonać prace zlecone do Azerbejdżanu, jakie dokumenty powinienem posiadać, aby uzyskać roczną wizę do tego kraju?

Należy przedstawić następujące dokumenty:

 • Zaproszenie od firmy/instytucji z Azerbejdżanu w języku azerskim
 • Wypełniony wniosek wizowy
 • Paszport ważny co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży
 • 2 aktualne zdjęcie paszportowe
 • Zaświadczenie o zatrudnieniu

6. Jadę do Azerbejdżanu jako wystawca na targach, czy w tym przypadku wystarczy mi wiza turystyczna?

Niestety nie. Jeśli jedziesz do Azerbejdżanu na targi branżowe i będziesz wystawcą, powinieneś aplikować o wizę biznesową. Ubieganie się o wizę turystyczną byłoby możliwe w przypadku, gdy na targach pojawiłbyś się tylko jako odwiedzający.

7. Jadę na zabieg medyczny do Azerbejdżanu, jaką wizę powinnam wybrać?

W przypadku, gdy w Azerbejdżanie ma odbyć się zabieg medyczny należy wybrać medyczną e-wizę. Jest ona przeznaczona również dla osób, które poddają się leczeniu w tym kraju.

8. Co to znaczy, że wiza jest jednokrotna albo wielokrotna?

Oznacza to, że z wizą jednokrotną możesz wjechać (i wyjechać) do Azerbejdżanu tylko raz. Natomiast, na wizie wielokrotnej możesz odbyć wiele podróży w ciągu roku.

9. Czy wizę wielokrotną 356-dniową do Azerbejdżanu też mogę otrzymać na adres e-mail, tak jak e-wizę jednokrotną?

Niestety, nie. Aplikacja o wizę wielokrotną do Azerbejdżanu wraz z paszportem składana jest do placówki konsularnej tego kraju w Warszawie. Rozpatrzenie wniosku potrwa ok. 12 dni roboczych, a następnie, gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, wiza zostanie wklejona do paszportu.

Azerbejdżan - Najciekawsze teksty z naszego blogu

Baku. Przewodnik po stolicy Azerbejdżanu

W latach swej największej popularności Baku nazywany był "Paryżem Wschodu". Po tym okresie na ulicach miasta możesz podziwiać bogato zdobione kamienice i pałace ówczesnych potentatów ropy naftowej. Dziś Baku walczy o powrót popularności. Dzięki wydobyciu wcześniej wspomnianego surowca, może tu wyrosnąć konkurencja dla Dubaju...

Czytaj więcej

Qobustan – odkryj naturalne piękno Azerbejdżanu

W Parku Narodowym Qobustan znajduje się około 400 czynnych błotnych wulkanów, które co jakiś czas wyrzucają w powietrze błotne fontanny ku uciesze odwiedzających. Oprócz podziwiania błotnych wulkanów, możesz również skorzystać z ich dobroczynnych właściwości podczas zażywania kąpieli. Takie naturalne SPA!

Czytaj więcej

OpinieDoświadczenie

Z powodzeniem świadczymy szeroko zakrojone usługi turystyczne od 2005 roku.

Rzetelna firma

Przynależność do Polskiej Izby Turystyki od 2007 roku jest gwarancją naszej rzetelności i jakości.

Technologia

Nasze usługi są dostępne na wszystkich urządzeniach przenośnych oraz stacjonarnych.

Kontakt

Warszawa 22 828 13 04

Kraków 12 422 22 09

Gdynia 58 350 06 38

Referencje

Z Aina Travel współpracujemy od kwietnia 2009 r. w zakresie organizacji podróży – marzeń naszych podopiecznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości oferowanych usług.
Fundacja Mam Marzenie

Najpopularniejsza strona wizowa

Jesteśmy najpopularniejszym serwisem pośrednictwa wizowego w Polce.

Według Alexa Rank z dnia 06.01.2018

Płatności

W biurach w Krakowie i Warszawie akceptujemy karty płatnicze i kredytowe, a także gotówkę. Wystawiamy również faktury VAT... więcej

     

Współpraca z biurami podróży

Prowadzisz biuro podróży lub organizujesz wyprawy lub eskapady w najdalsze zakątki świata? Zacznij zarabiać na pośrednictwie wizowym ... więcej

© 2005 - 2018 Aina Travel Sp. z o.o. - Ślusarska 6/4 30-710 Kraków - ul. Nowogrodzka 31 pok. 324 00-511 Warszawa - Polityka prywatności - Polityka cookies - Regulamin - Blog - Mapa strony - O nas + Opinie o Aina Travel - Ambasady - Informacje wizowe