Wiza do Nepalu – krok po kroku

Ten położony u stóp Himalajów kraj, pomiędzy Tybetem, a Indiami jest wymarzonym kierunkiem wszystkich miłośników trekkingu. Zanim wyruszysz w podróż do Nepalu dowiedz się, w jaki sposób aplikować o promesę turystyczno-biznesową do tego kraju.

Jak aplikować o wizę do Nepalu?

Przed wyjazdem do Nepalu, najpierw aplikuj o promesę turystyczno-biznesową. Na podstawie zakupionej u promesy wizowej, otrzymasz docelową wizę po przylocie. Aby aplikować o promesę z wymaganych dokumentów będziesz potrzebować jedynie skan paszportu ważny co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży.

Na jak długo można wjechać do Nepalu na promesie?

Po aplikacji on-line o promesę do Nepalu, czeka Cię późniejsza opłata na lotnisku w Nepalu. Od długości Twojego pobyt w tym kraju, zależy finalna cena promesy. 

  • 15 dni – wiąże się z późniejszą opłatą na lotnisku w Nepalu w wysokości 30 USD
  • 30 dni – wiąże się z późniejszą opłatą na lotnisku w Nepalu w wysokości 50 USD
  • 90 dni – wiąże się z późniejszą opłatą na lotnisku w Nepalu w wysokości 125 USD

Aplikuj o wizę do Nepalu już dziś za pośrednictwem Aina.pl. Żadnych ukrytych opłat, a wizę zawsze otrzymasz na czas!

Ubezpieczenie podróżne do Nepalu

Jeśli jedziesz do Nepalu, nie zapomnij o odpowiednim ubezpieczeniu turystycznym do tego kraju. Zwłaszcza, jeśli planujesz wyjazd w Himalaje, nie zapomnij wskazać w ubezpieczeniu rozszerzenia ochrony na sport, który zamierzasz uprawiać. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny -10% kod rabatowy – AINAA10 – na wszystkie polisy na Gorilo.pl 

Ważność wizy

W Nepalu możesz przebywać maksymalnie 150 dni w ciągu jednego roku. Długość pobytu może być na 15, 30 lub 90 dni. Co istotne – wjazd do Nepalu musi odbyć się w ciągu 15 dni od daty wydania promesy wjazdowej. Czas wyrabiania wizy do Nepalu przez naszą stronę wynosi do 5 dni roboczych.

Masz jeszcze inne pytania? Skontaktuj się z nami!

Wybór usług oferowanych przez aina.pl to – oszczędność czasu, pieniędzy i zbędnych nerwów! Przede wszystkim gwarantujemy Ci uczciwą i bezpieczną drogę zdobycia wizy!