Wiza turystyczna do Omanu – krok po kroku

Słońce, piękna plaża i cudowne zabytki – w skrócie Oman. Planujesz podróż do tego kraju? Przeczytaj nasz poradnik, jakie dokumenty musisz skompletować, aby aplikować o wizę turystyczną do Omanu.

Wiza turystyczna do Omanu - informacje

Dowiedz się jakie dokumenty musisz przygotować, jeśli chcesz ubiegać się o wizę turystyczną do Omanu.

  • skan paszportu (ważnego co najmniej 180 dni po planowanej dacie zakończenia podróży)
  • wypełniony wniosek wizowy 
  • 1 x skan aktualnego zdjęcia – pobierz wymagania dot. zdjęcia
  • rezerwacja hotelowa
  • rezerwacja lotnicza

Ważność wizy

W przypadku każdego rodzaju wiz do Omanu ważne jest, aby wyjazd do kraju odbył się do miesiąca od wyrobienia. W zależności od potrzeby za pośrednictwem naszego biura podróży możesz wybrać elektroniczną wizę na 10 lub 30 dni pobytu. Wiza pobytowa wielokrotna upoważnia łącznie do przebywania 30 dni na terenie Omanu. 

Ubezpieczenie turystyczne do Omanu

Przed wyjazdem do Omanu warto pamiętać o ubezpieczeniu podróżnym do Omanu. Koszty leczenia w tym kraju są bardzo wysokie. Nawet MSZ zaleca wykupienie kompleksowej polisy ubezpieczeniowej pokrywającej koszty leczenia, hospitalizacji i transportu medycznego. Dla czytelników przygotowaliśmy specjalną zniżkę -10% na wszystkie ubezpieczenia turystyczne na Gorilo.pl z kodem rabatowym AINAA10 (należy wpisać go na ścieżce zakupowej). 

Czas wyrabiania

Standardowy czas wyrobienia każdej z wiz za pośrednictwem naszego biura podróży to zaledwie 5 dni roboczych. 

Masz jeszcze inne pytania? Skontaktuj się z nami!

Wybór usług oferowanych przez Aina Travel to – oszczędność czasu, pieniędzy i zbędnych nerwów! Co najważniejsze –gwarantujemy Ci uczciwą i bezpieczną drogę zdobycia wizy!